Ocenění pro LeasePlan

Inovativní řešení LeasePlan Go získalo prestižní Fleetovou múzu

Inovativní řešení LeasePlan Go získalo prestižní Fleetovou múzu

PRAHA (16.10.) – V kategorii Full service správa vozového parku odborné ankety ALD Automotive Fleet Award 2014 zvítězil produkt LeasePlan Go. Společnost LeasePlan jeho prostřednictvím nabízí malým firmám a drobným živnostníkům dlouhodobou správu vozidel, při níž garantuje náklady na jejich provoz po celou dobu kontraktu, tedy dva roky až pět let. Uživatelé si vůz i předplacené služby objednávají prostřednictvím e-shopu.

O výsledcích největší tuzemské specializované ankety zaměřené na vedení podnikových flotil a firemní automobily rozhodlo hlasování stovky odborníků z řad velkých, středních i malých společností různého podnikatelského zaměření. Vítězové byli vyhlášeni minulý týden na slavnostním galavečeru v Praze.

LeasePlan představil svůj nový produkt na jaře letošního roku a od té doby o něj projevily zájem stovky podnikatelů. Firma už jim v režimu LeasePlan Go dodala desítky vozů. „Díky reakcím podnikatelů jsme věděli, že jsme se strefili do jejich představ o tom, jak má vypadat nabídka efektivního řešení jejich mobility. Vítězství v anketě Fleet Award nám ale potvrdilo, že náš inovativní přístup vnímají i oborníci. Velice si toho vážíme,“ říká Jakub Kostrba, který má v LeasePlanu na starost segment malých a středních firem. Právě Jakub Kostrba také na galavečeru převzal Fleetovou múzu, která je trofejí pro vítěze v jednotlivých kategoriích ankety.

Zájemci o nový produkt si pomocí e-shopu www.LeasePlanGo.cz mohou zadat auto do výroby, případně objednat skladová vozidla od prověřených dealerů anebo využít jejich akčních nabídek. V nabídce jsou všechny značky a modely, které jsou významněji zastoupeny v tuzemských firemních autoparcích.

Doplňkové služby si zákazníci vybírají v podobě přednastavených balíčků. Jde o služby, které jim usnadní užívání vozidla a zároveň pomohou od administrativy, která je s auty spojena. Patří sem registrace a pojištění auta, jeho předepsaný servis, sezonní pneumatiky, dálniční známka, vystavení palivové karty, non-stop asistenční služba a podobně. Cenu všech služeb LeasePlan garantuje po celou dobu smlouvy.

To platí i pro zůstatkovou cenu vozidla. Na rozdíl od úvěru anebo finančního leasingu proto zákazník zaplatí ve splátkách pouze rozdíl mezi pořizovací cenou automobilu po slevě a jeho cenou na konci smlouvy. V průběhu kontraktu hradí konstantní měsíční splátku, která zahrnuje financování vozu i zmiňované služby. Po završení pronájmu se zúčtují nadlimitní či podlimitní kilometry a nadměrné opotřebení vozu. Kalkulace počítá se zálohou na splátky v závislosti na úvěrovém profilu klienta. Nejde však o klasickou zástavu, zálohu LeasePlan rozpouští v měsíčních splátkách, a tak ji zákazníkovi postupně vrací.

(tj)

spinner