UniCredit Leasing

Do čela UniCredit Leasing se vrací Jiří Matula

Do čela UniCredit Leasing se vrací Jiří Matula

PRAHA (8.3.) – Po téměř dvou a půl letech se do čela společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s., vrací Ing. Jiří Matula, který se stal s platnosti od 5. března 2013 předsedou představenstva a generálním ředitelem. Ing. Jaroslav Jaroměřský byl ke stejnému datu jmenován místopředsedou představenstva a obchodním ředitelem.

„Vracím se do UniCredit Leasing bohatší o zahraniční zkušenosti z oblasti nebankovního financování. Věřím, že se nám podaří s Jaroslavem Jaroměřským a dalšími členy představenstva navázat na mimořádně úspěšnou spolupráci z let 2006 až 2010, kdy se UniCredit Leasing stal jedničkou na českém leasingovém trhu. Našim hlavním cílem nyní bude prohloubit spolupráci s UniCredit Bank a zefektivnit proces vlastního řízení,“ uvedl Ing Jiří Matula.

Na návrh akcionáře ze dne 19. února 2013 bylo představenstvo UniCredit Leasing CZ, a.s., rozšířeno ze tří na pět členů. Nově jmenovanými členy představenstva se včera stali Angeline Michelle Koch, která převezme zodpovědnost za oblast financí, Ing. Lukáš Musílek, zodpovídající za oblast rizika, a Ing. Dušan Keketi.

spinner