​Divizi Retail společnosti Arval nově vede Jiří Solucev

​Divizi Retail společnosti Arval nově vede Jiří Solucev

11.7. - Společnost Arval, poskytovatel operativního leasingu k vozům pro firmy a soukromé motoristy, má nového ředitele divize Retail. Do funkce nastoupil Jiří Solucev, který předtím působil ve společnosti dvanáct let jako obchodní ředitel. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj aktivit v oblasti operativního leasingu pro menší firmy, podnikatele a jednotlivce.

„Budu se starat o rozvoj divize Retail, tedy o veškeré produkty a služby pro zákazníky s jedním až devíti vozidly. Jsme přesvědčeni, že operativní leasing je v dnešní době výhodný i pro menší firmy a soukromé osoby a význam tohoto segmentu poroste. V jediné měsíční splátce může mít zákazník veškeré služby spojené s provozem vozu, což mu výrazně pomůže v plánování svého cash-flow. Součástí takové splátky je financování vozidla, pojištění, údržba a oprava vozidla, zajištění letních i zimních pneumatik, dálniční známka, daně a poplatky,“ uvedl Jiří Solucev.

Velké společnosti mají obvykle ve výběru vozů jasno, protože se řídí firemní car policy. Naproti tomu menší firmy a soukromí motoristé občas těžko identifikují své potřeby spojené s provozem auta. „My chceme nabídnout vedle operativního leasingu také odborné poradenství při výběru vozu a vyjít specifickým potřebám těchto zákazníků. Především se jedná o rychlost vyřízení požadavků spojených s objednáním a předáním vozu, méně papírování a více chytrých aplikací,“ uzavřel Jiří Solucev.

(lan)

Foto: Arval

spinner