Vozový park České pošty

Česká pošta financuje flotilu nových Fabií Combi se ŠkoFINem

Česká pošta financuje flotilu nových Fabií Combi se ŠkoFINem

PRAHA (16.10.) – Česká pošta, stejně jako v minulém roce, zrealizovala výběrové řízení na financování 240 vozidel Fabií Combi formou operativního leasingu, které opět s nejvýhodnější nabídkou vyhrál ŠkoFIN. „Se společností ŠkoFin je to naše druhá zkušenost. Stejně jako v případě první zakázky dostala Česká pošta opět bezkonkurenční cenovou nabídku v oblasti krátkodobého operativního leasingu,“ říká Patrik Zeithaml, ředitel sekce řízení dopravy České pošty.

„Volba operativního leasingu, kdy klient také využívá doprovodné služby a pojištění, nám tak potvrzuje oblibu tohoto produktu u našich klientů,” uvedl Michal Šlajs, vedoucí Fleet ve ŠkoFIN.

Operativní leasing je leaderem mezi produkty pro firemní klientelu. ŠkoFIN je aktuálně jedničkou v tomto segmentu. ŠkoFIN se u operativního leasingu postará nejen o financování vozového parku, ale i o kompletní služby spojené s jeho provozem. Operativní leasing ve spojení se službami zjednoduší užívání automobilů a zároveň sníží administrativní výdaje klienta. Zároveň je splátka pro firmu plně daňově uznatelná.

Díky velikosti flotily má ŠkoFIN možnost svým klientům nabídnout množstevní slevy, které by sami nezískali. „Naše dlouholetá zkušenost se správou autoparků nám zároveň umožňuje poskytovat firmám poradenství při návrhu jejich flotily a tím generovat další úspory,“ zakončuje Michal Šlajs.

spinner