Zásilkovna má nová výdejní místa na pobočkách RBP, zdravotní pojišťovny

Zásilkovna má nová výdejní místa na pobočkách RBP, zdravotní pojišťovny

16.4. -Novým partnerem v rámci sítě výdejních míst Zásilkovny se stala RBP, zdravotní pojišťovna, největší regionální zdravotní pojišťovna v České republice. Zákazníci Zásilkovny si zatím mohou vyzvednou své zásilky na 12 jejích pobočkách, kterých má pojišťovna celkově 40. Zásilkovna má v České republice více než 7 300 výdejních míst a má tak největší síť v Česku.

„Jsme rádi, že jsme náš seznam partnerů rozšířili o další významnou společnost. Máme nejširší síť výdejních míst v České republice, naše výdejní místa jsou téměř ve všech obcích nad 1 000 obyvatel. Vedle dostupnosti zákazníci oceňují především rychlost a pohodlnost vyzvednutí zásilky a možnost dojít si na výdejní místo podle svých časových možností,“ řekl Luboš Moravec, manažer výdejních míst Zásilkovny.

„Jednoduchá obsluha, rychlost ve výdeji zásilek a komfortní administrativa. To byly hlavní argumenty, které rozhodly o tom, že jsme se mezi konkurenčními společnostmi rozhodli právě pro Zásilkovnu. Spolupráci budeme dále rozšiřovat, plánujeme také umístění Z-BOXu, automatického výdejního místa, do prostoru našeho ředitelství v Ostravě,“ doplnila Daniela Janalíková, ředitelka pro oblast vztahů s klienty v RBP, zdravotní pojišťovně.

(pav)

Foto: Zásilkovna

spinner