Nová služba PPL

Společnost PPL spustila první standardizovanou zásilkovou službu v Evropě

Společnost PPL spustila první standardizovanou zásilkovou službu v Evropě

Spuštění nového produktu představuje další důležitý milník v rozvoji evropské balíkové sítě PPL v rámci DHL. V první fázi směřuje služba Connect na internetové prodejce v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Belgii, Lucembursku a Nizozemsku, kteří chtějí prodávat a posílat své zboží do zahraničí. Kromě výhodné ceny nová služba zahrnuje mnoho dalších výhod, jako je například pravidelné vyzvedávání balíků, automatické pojištění za ztrátu či poškození, kontinuální sledování zásilek a řadu dalších online služeb v rámci balíkové přepravy.

„Oblast e-commerce zůstává dynamickým tržním prostředím s vysokým potenciálem, v němž vidíme obrovské množství příležitostí k růstu, zejména v mezinárodní balíkové přepravě. Chceme podpořit naše zákazníky v jejich snaze využít tohoto potenciálu tím, že mezinárodní zasilatelské služby co nejvíce zjednodušíme. Plánujeme toho maximálně využít tak, že budeme neustále rozvíjet a propojovat na mezinárodní bázi naši infrastrukturu a služby, protože jednotné standardy služeb jsou základním předpokladem pro hladkou přepravu zboží napříč hranicemi,“ řekl Pavel Horák, generální ředitel PPL.

Služba Connect poskytuje přímou interakci s příjemci, a to v rámci celé evropské sítě. Tím zajišťuje, že zákazníci dostanou své zásilky co nejrychleji a nejpohodlněji. Mezi standardní služby patří oznámení o dnu doručení, doručení na Parcel Shopy nebo mezinárodní služba vrácení zboží. Z toho mohou přímo těžit internetoví prodejci, protože spokojení koncoví zákazníci mohou poskytovatele služeb a prodejce hodnotit a jejich přízeň pomůže podnikání úspěšně rozvíjet.

„Našim cílem je co možná nejvíce doručení do cílové země zjednodušit, bez ohledu na to, zda byl balík poslán z Vídně, Amsterdamu nebo Prahy. Zákazníci v digitálním světě jsou zvyklí na pružnost a pohodlnost online nakupování. To, aby tato pružnost a pohodlí byly v ‚reálném světě‘ zachovány, chápeme jako naše poslání,“ dodal Pavel Horák.

(tj)

spinner