Rohlik.cz rozšiřuje on-line prodej potravin do pěti nových regionů v Česku

Rohlik.cz rozšiřuje on-line prodej potravin do pěti nových regionů v Česku

29.8. - Největší český internetový supermarket s potravinami Rohlik.cz rozšiřuje prodej do pěti nových regionů. Nově tak doveze nákup do Chomutova, Karlových Varů, Mostu, Třebíče a Znojma. Dokáže tak obsloužit 122 tisíc nových domácností. Všechny nákupy Rohlík zaváží ze skladů v Praze nebo Brně a zákazníkům objednávka dorazí přímo až před jejich dveře v maximální čerstvosti. Rohlik.cz nabízí výběr ze 17 000 položek, kvalitní potraviny za ceny stejné jako v supermarketu a také automatickou reklamaci u zakoupených produktů. Zákazníci můžou z Rohlíku objednávat nepřetržitě, nákup pak dostanou v časových oknech podle svého výběru od pondělí do neděle mezi 8. a 19. hodinou (podle regionu).

Zákazníci z nově otevřených regionů můžou z Rohlíku objednávat 7 dní v týdnu, nákup firma doveze přímo před jejich dveře do pár hodin. Samozřejmostí služby je donáška nákupu domů - nezáleží na tom, jestli do prvního, nebo desátého patra. „Jsme sice největší farmářské online tržiště, ale zákazníci u nás můžou nakoupit cokoliv, na co jsou zvyklí z běžných supermarketů. Oproti nim máme pětkrát větší výběr a navíc máme vlastní značky, u kterých můžeme garantovat stálou kvalitu a špičkové zpracování za nejlepší možnou cenu v rámci kategorie,” uvedl ředitel Rohlik.cz Petr Pavlík s tím, že Rohlík sází na maximální čerstvost a nabídku doplňuje navíc vlastními značkami, u kterých si dokáže pohlídat nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu.

Nákup 7 dní v týdnu, doma za pár hodin

Nabídka na webu přitom obsahuje produkty jak od lokálních pekařů, řezníků a menších dodavatelů, tak i oblíbených velkých značek. Na jednom místě tak jde pořídit kompletní nákup včetně potřeb do domácnosti nebo produktů z BENU lékárny. A širokým výběrem to nekončí. Důležité jsou také špičkové služby v podobě přesného a rychlého dodání, vynesení nákupů do patra nebo zákaznická podpora sedm dní v týdnu. Nákup z Rohlik.cz doručí v 60 minutovém okně už do pár hodin (konkrétně do 4 hodin, v Karlových Varech do 5 hodin) od objednání na adresy v jednotlivých regionech. Při nákupu nad 1200 korun mají zákazníci dopravu zdarma. Starosti si zákazníci Rohlíku nemusí dělat ani s případnou reklamací. Pokud některý z dovezených produktů nebude 100% v pořádku, zákazníci vyřídí reklamaci online, v rámci které jim Rohlík automaticky vrátí kredity v hodnotě produktu přímo na jejich rohlíkovský účet.

Nové vlastní značky potravin - od mléčných produktů po MASO!

Rohlik.cz přišel i s několika vlastními značkami, nabízí například kvalitní české MASO!, mléčné produkty Miil nebo vlastní delikatesy. MASO!, které koupíte pouze na Rohlíku, pochází z etických chovů českých farem a obsahuje hovězí maso z mladých býků plemene čestr a vepřové plemene Duroc. Právě přímé napojení Rohlíku na tuzemské farmáře a zpracovatele masa zajišťuje online supermarketu stoprocentní kontrolu nabízených kousků od životního prostoru a krmení zvířete, po dovezení masa zákazníkovi ve skvělé kvalitě, kterou očekává.

(pav)

Foto: Rohlik.cz

spinner