​Quick Stop Car uzavřel spolupráci s Globusem

​Quick Stop Car uzavřel spolupráci s Globusem

9.12. - Franšízová síť autoservisů Quick Stop Car, která plánuje v roce 2023 zprovoznit desítky servisních jednotek na území České republiky, se dohodla na spolupráci se společností Globus ČR. Servisní jednotky, které mají zákazníkům nabídnout kompletní moderní servis pro běžné automobily i dodávky, budou v provozu od 1. února 2023 v těsné blízkosti čtrnácti hypermarketů Globus.

Jednatel společnosti Quick Stop Car (QSC) Marek Zukal věří, že pro start jeho projektu nemohl najít lepšího partnera. „Jsem nadšen, že v únoru konečně otevřeme pro naše zákazníky první servisy. Vše je připraveno, ladíme už jen poslední detaily. Velmi si vážím toho, že projekt startuje právě ve spolupráci s Globusem. Jde o síť hypermarketů s obrovskou tradicí a velmi dobrým renomé. Lepšího partnera jsme si do startu nemohli přát,“ uvedl Zukal.

Na spolupráci s franšízou Quick Stop Car se těší i Globus. Ten v České republice provozuje dohromady patnáct hypermarketů, servisní jednotky QSC budou stát u čtrnácti z nich. „Spojit síly s projektem Quick Stop Car jsme se rozhodli hlavně ze dvou důvodů. Jednak si myslíme, že jde o velmi zajímavý koncept, který v Česku do teď neexistoval, což je pro nás lákavé. Zároveň má z našeho pohledu potenciál zaujmout zákazníky a doplnit tak komplexní služby, které jim v hypermarketech Globus nabízíme.,“ uvádí Aneta Turnovská, mluvčí společnosti Globus ČR.

Quick Stop Car chce expandovat, franšízanti se mohou hlásit

Pro Marka Zukala je otevření servisů u hypermarketů Globus prvním krokem v jeho plánech. Během roku 2023 chce otevřít další desítky poboček. „Stále jednáme o dalších lokalitách, které budou v blízkosti čerpacích stanic, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. V současnosti do našich jednotek hledáme franšízanty, kteří by s námi rádi spojili svou budoucnost. V případě zájmu nás mohou kontaktovat na našich webových stránkách www.quickstopcar.cz, kde rovněž najdou podmínky spolupráce,“ dodal Martin Zukal.

(lan)

Foto: Quick Stop Car

spinner