​Přepravce GLS koupil ve Francii technologicko-logistický start-up Tousfacteurs

​Přepravce GLS koupil ve Francii technologicko-logistický start-up Tousfacteurs

14.6. - Francouzská pobočka přepravní společnosti GLS uskutečnila akvizici místní technologicko-logistické společnosti Tousfacteurs. Pařížský start-up, který byl založen v roce 2015, se zabývá logistikou poslední míle a specializuje se na vývoj digitálních a udržitelných řešení v e-commerce. Akvizice společnosti Tousfacteurs umožní GLS dále vylepšovat zákaznickou zkušenost a posílit své udržitelné doručování.

GLS France spolupracuje se start-upem Tousfacteurs již od roku 2019, a to zejména v Paříži, kde doručuje zásilky prostřednictvím kol. Partnerství bylo nadále rozšířeno i o implementaci inovativních digitálních řešení Tousfacteurs do procesů GLS včetně jejich vlastní služby Track & Engage. To poskytne příjemcům plně digitalizované doručování včetně jedinečného marketingového kanálu ideálního pro zapojení zákazníků.

GLS nyní dále rozšíří služby společnosti Tousfacteurs a poskytne svým zákazníkům ještě více udržitelné digitální služby. Start-up Tousfacteurs bude i nadále sloužit svým stávajícím klientům pod vedením dvou zakladatelů – Benjamina Levina a Youssefa Tagemouatiho. „S akvizicí společnosti Tousfacteurs zdokonalíme naše služby v oblasti udržitelnosti a digitálních technologií,” řekl Nicolas Robert, generální ředitel GLS France, a dodal: „Tousfacteurs nám poskytne rychlý přístup k inovativním řešením, která nám umožní dále se zlepšovat v oblasti zákaznické zkušenosti, která je pro nás dlouhodobým cílem.”

„Jsme velmi rádi, že můžeme zahájit další kapitolu naší společnosti. Akvizicí jsme se stali součástí velké mezinárodní sítě GLS, a budeme tedy schopni mnohem rychlejšího růstu a rozvoje při zachování naší DNA, jejíž základem je vývoj inovativních, udržitelných a efektivních řešení pro dopravce a jejich zákazníky,” uvedli Benjamin Levin a Youssef Tagemouati, spoluzakladatelé Tousfacteurs.

(lan)

Foto: GLS

spinner