​PPL CZ se ve své první televizní reklamě připojuje k hokejové horečce

​PPL CZ se ve své první televizní reklamě připojuje k hokejové horečce

8.5. - Společnost PPL CZ, lídr mezi českými přepravci zásilek, vstoupila do další fáze vývoje na poli komunikace se zákazníky. Ve spolupráci s agenturou Knowlimits představí novou reklamní kampaň v rámci nadcházejícího hokejového svátku. Scénář zdůrazňuje především základní pilíř filozofie PPL CZ – spolehlivost za všech okolností. Současně akcentuje význam sportu a propojením vášně a vzrušení ze hry s maximálním nasazením při práci pro zákazníky inovativně spojuje svět služeb PPL s prostředím vrcholového hokeje.

Vůbec první televizní reklama společnosti PPL se objeví v České televizi a v online prostředí včetně sociálních sítí. Agentura Knowlimits realizovala celý proces počínaje návrhem kreativy přes produkci spotů až po plánování a nákup médií. „Zadavatel využil nejen v rámci této kampaně unikátní synergii všech procesů tvorby komunikace, kdy jeden tým řídí i koordinuje exekuci všech aktivit,“ uveedl Pavel Barták, Client Service Director Knowlimits.

„Hokejové mistrovství je událostí, která přitahuje pozornost fanoušků po celém světě. Letošní domácí prostředí nabízí jedinečnou příležitost emočně propojit celou zemi a fandit společně. Při přípravě na tuto prestižní událost pro nás bylo klíčové vytvořit reklamní kampaň, která osloví a nadchne nejen fanoušky, ale i naše zákazníky. Jedním z hlavních nástrojů je nově natočená TV reklama, která dokonale propojuje emoční zážitek ze vzrušující hry s filozofií našich služeb. Kampaň naše zákazníky ujistí, že jsme jejich spolehlivým partnerem v každé situaci,“ řekla Lenka Vitovská, manažerka komunikace PPL CZ.

PPL hokejem zdaleka nekončí

Speciální hokejové téma doplní po mistrovství také produktové spoty. Ty představují různé typy služeb a jejich přednosti. Hlavní postavy představují známé tváře, a to Petra Horváthová a Bořek Joura. Spoty jsou vytvořeny tak, aby přitáhly pozornost diváků a demonstrovaly kvalitu a výhody služeb, které PPL nabízí, a zároveň podtrhly pozitivní zákaznickou zkušenost.

Spolehněte se. (youtube.com)

(lan)

Foto: PPL CZ

spinner