Společnost cargo-partner zřizuje v Istanbulu oddělení EMERGENCY 24/7

Společnost cargo-partner zřizuje v Istanbulu oddělení EMERGENCY 24/7

28.7. - Aby bylo zajištěno rychlé vyřízení zásilek, u nichž čas hraje kritickou roli, představil poskytovatel logistiky cargo-partner oddělení EMERGENCY, které je k dispozici 24 hodin denně. Tým společnosti cargo-partner v Turecku již vyřídil několik naléhavých požadavků na dopravu, včetně charterového letu s OOP z Istanbulu do Mnichova. Společnost nabízí speciální odborné znalosti v oblasti logistiky pro automobilový průmysl a také dopravy s regulovanou teplotou.


V důsledku celosvětové krize COVID-19 čelí společnosti na celém světě přerušeným dodavatelským řetězcům a sníženým přepravním kapacitám, což vede ke zvýšené potřebě flexibilních dopravních řešení. Společnost cargo-partner na tuto rostoucí poptávku reaguje svým novým oddělením EMERGENCY 24/7 v Istanbulu a nabízí svým zákazníkům specializované kontaktní místo pro zásilky, které jsou vysoce náročné na včasné dodání. „Když rozhoduje každá vteřina, je tu pro naše zákazníky 24 hodin denně k dispozici náš pohotovostní tým. Tímto způsobem můžeme zajistit okamžitou dostupnost a rychlé reakční časy pro naléhavé zásilky a pomoci našim zákazníkům dodržet i ty nejtěsnější lhůty,“ říká pan Kursad Tanriverdi, generální ředitel společnosti cargo-partner v Turecku.

Oddělení EMERGENCY společnosti cargo-partner v Istanbulu je k zastižení na adrese emergency.tr@cargo-partner.com a nabízí řadu specializovaných služeb pro přepravy náročné na včasné dodání, včetně úplných a částečných charterových letů, expresního vyzvednutí a doručení, služeb palubního kurýra a přednostního celního odbavení. Jako spolehlivou alternativu pro pravidelnou leteckou dopravu poskytuje společnost cargo-partner týdenní nebo častější pravidelné charterové lety z Číny přes Hongkong do Evropy. Tato služba zahrnuje dopravu kamiony z celé pevninské Číny, včetně klíčových bran Šanghaj, Peking, Čching-tao, Šen-čen, Sia-men a Kuang-čou, a také on-carriage z Budapešti do cílové destinace kdekoli v Evropě. Společnost cargo-partner navíc vyřizuje veškeré celní formality na hranicích a letištích.

V Turecku od roku 2018

Společnost cargo-partner je v Turecku zastoupena od roku 2018 a v současnosti má kanceláře ve městech Istanbul, Bursa, Smyrna, Gaziantep a Mersin. Poskytovatel logistiky pracuje s přibližně 500 tunami leteckého nákladu měsíčně, přičemž hlavními cíli jsou Dauhá (DOH), New York (JFK), Káhira (CAI), Tel Aviv (TLV), Chicago (ORD), Miami (MIA) a Ammán (AMM). Většinu nákladu tvoří čerstvé ryby a ovoce, díly pro automobilový průmysl, zdravotnické potřeby a OOP a také textil. 

Jelikož automobilky obnovují svoji výrobu, začala společnost cargo-partner v posledních týdnech opět dostávat od tohoto odvětví více poptávek. Poskytovatel logistiky má v zemi specializovaný tým pro automobilový průmysl a v současné době pracuje na zřízení specializovaného oddělení EMERGENCY pro automobilový průmysl, aby zákazníkům na tomto trhu poskytl rychlejší a na míru šité služby. Služby společnosti cargo-partner pro automobilový průmysl v Turecku zahrnují expresní řešení E2E pro leteckou přepravu, službu next-flight-out, službu palubního kurýra či „ruční přepravy“, jakož i řešení speciálních expresních dodávek a expresních kamionů.

(tl)

spinner