Tým Bullen of IVECO Magirus vstoupil do druhé poloviny sezóny vítězstvím v Mostě

17. září 2018

Týmy Hahn Racing a Schwabentruck závodící s vozy Iveco Stralis vstoupili závodním víkendem na začátku v Mostě do druhé poloviny letošní sezóny. Jochen Hahn zvítězil v prvním nedělním závodě a s náskokem 48 bodů si s přehledem udržel vedení v průběžném pořadí evropského šampionátu. Steffi Halm se během propršeného víkendu tolik nedařilo a v průběžném pořadí klesla na 6. místo.

Do IVECO paddocku zavítalo navzdory nepříznivému počasí během dvoudenního závodu bezmála 500 zákazníků. Pro hosty byl připraven pestrý program, během kterého si mohli prohlédnout vystavená vozidla, promluvit si se specialisty a setkat se s piloty týmu Bullen of IVECO Magirus, kteří byli fanouškům k dispozici na stánku. Nechyběla ani fanouškovská prodejna a bohaté pohoštění.

Stejně jako minulý rok byla na stánku IVECO v rámci FIA ETRC 2018 zastoupena i značka OK Trucks nabízející certifikovaná a prověřená ojetá vozidla se zárukou, které pocházejí ze zpětných odkupů a jsou alternativou k novým vozům. Zajímavé jsou hlavně pro ty, kteří chtějí obnovit svůj vozový park nebo začít podnikání.