Pražská pobočka JLL uspořádala charitativní turnaj v plážovém volejbale

28. srpna 2018

České zastoupení realitní poradenské společnosti JLL uspořádalo v srpnu již čtvrtý ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale Czech Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament. Akce ve Žlutých lázních v Praze se zúčastnilo rekordních 28 týmů z firem působících na českém realitním trhu. Zahráli si i lidé z české a slovenské pobočky JLL a ze společnosti Tétris. Turnaj nakonec vyhrála společnost Erste Group Immorent AG (na prvním snímku), na druhém místě se umístili hráči z HB Reavis a třetí skončili zástupci Penty.

Po volejbalovém klání v rámci druhé části programu proběhla také dražba jedenácti obrazů, které ve svém volném čase namalovali dobrovolníci z řad zaměstnanců JLL a charitám je věnovali. Ve spolupráci s Drawplanet na malování obrazu s tématikou real estate strávili 15 až 20 hodin svého volného času.

Nejvyšší částka, za kterou se podařilo jeden z obrazů vydražit, dosáhla astronomických 100 000 Kč. Jeho autorkou je Adéla Jeřábková z oddělení marketingu (na druhém snímku), dražitelem Bryan Wilson, spoluzakladatel společnosti Wilsons. Tvůrkyně obrazu okomentovala dechberoucí částku slovy: „Takové peníze jsem v životě pohromadě neviděla. To se snad nosí v kufříku, ne?!“ A svou upřímností tak pobavila všechny přítomné. Celkový výtěžek akce dosáhl 657 000 Kč.

Z toho, jak se celá akce letos opět podařila, měl radost i ředitel české a slovenské pobočky JLL Miroslav Barnáš: „Těší mě, že se nám již počtvrté podařilo oslovit lidi z branže a že se letos volejbalového turnaje zúčastnil rekordní počet týmů. Dokázali jsme se spojit pro dobrou věc a v tom je podle mě kouzlo a síla celého eventu.“

(mna)

Foto: JLL

spinner