DN č. 15 - IT v dopravě a logistice, Telematika, Silniční nákladní doprava, vychází 19.7., uzávěrka již 28.6.! 

​Pátý ročník turnaje v plážovém volejbalu společnosti Prologis proběhl ve znamení radosti ze hry

12. září 2017

Společnost Prologis uspořádala na konci srpna v pražském volnočasovém areálu FreeStyle Park Modřany na břehu Vltavy pátý ročník turnaje v plážovém volejbalu.

Zákazníci společnosti Prologis se připojili k zástupcům jejích českých a slovenských týmů, aby společně prožili den ve znamení přátelské, ale intenzivní hry. Do turnaje se zapojilo šestnáct družstev složených z dvaatřiceti hráčů, které přišli povzbudit další kolegové i hosté. Účastníci měli možnost mezi jednotlivými zápasy načerpat energii na nedaleké terase restaurace Port62, a naplno si tak vychutnávat pohodovou atmosféru i nádherné letní počasí.

Cenu pro vítěze si z turnaje odvezl tým Bonami, druhé místo získala dvojice složená ze zástupců společností Prologis a Maurice Ward. Třetí příčku pak obsadil tým reprezentující společnost EYELEVEL.

„Potěšilo nás, že se u příležitosti pátého ročníku turnaje Prologis Beach Volleyball Cup opět sešlo tolik našich zákazníků, s nimiž jsme měli možnost strávit den plný sportu a zábavy. Věřím, že je takto uvolněné prostředí ideální pro upevnění mezilidských vztahů i vznik nových obchodních příležitostí,“ řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro region střední a východní Evropy.

spinner