Linde Ještěrka Cup 2019 zná své vítěze

10. září 2019
10.9. – Dvanáctý ročník závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup, který se uskutečnil v sobotu 7. září v Praze na výstavišti PVA Expo Praha Letňany, zná své vítěze. Soutěž každoročně pořádá Česká pobočka Linde Material Handling.

V letošním roce se přihlásilo 163 řidičů, z nichž soutěž dokončilo 94. Náročné a originální disciplíny prověřily jejich řidičské dovednosti, zručnost a přesnost při jízdě na skladovém vozíku typu retrak a čelním vozíku. Rozhodčí z řad odborníků kladli důraz na bezpečnou manipulaci při co nejrychlejším průjezdu tratí. David Čepek, jednatel české pobočky Linde Material Handling, ve svém vystoupení v této souvislosti informoval o novinkách v produktech a službách, které mají za cíl snížit počet nehod v intralogistice v rámci celosvětového programu Linde Vision Zero Accidents.

Nejúspěšnějším soutěžícím se stal Radek Fiala ze společnosti SCHOTT Glass, který získal titul mistra pro rok 2019. Druhé místo obsadil Tomáš Patočka z firmy WASSA a na třetí příčce se umístil Koloman Gabčo z firmy ROCKWOOL. Mezi ženami se opět nejlépe umístila Monika Houšková ze společnosti AIR POWER, která svým výkonem zdatně konkurovala mužským soupeřům. Vítězové letošního ročníku postoupí stejně jako v dřívějších letech do celosvětového finále, které se koná 19. až 21. září 2019 v německém Aschaffenburgu.

(lan)

Foto: Linde Material Handling

spinner