​Emirates SkyCargo ocenila nejlepší prodejce v České republice

24. března 2016

Nákladní divize společnosti Emirates, Emirates SkyCargo udělila během slavnostního gala večera v klubu Jazz Dock v Praze speciální ocenění nejúspěšnějším prodejcům v České republice. Ceny byly předány nejlepším prodejcům na základě jejich obchodních úspěchů a využití služeb společnosti Emirates SkyCargo v roce 2015.

Mezi třemi nejlepšími se umístily společnosti DHL, Kühne + Nagel a SCHENKER. Za společnost Emirates ceny předávali Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku, a Jakub Kolář, manažer Emirates SkyCargo pro Českou republiku.

Emirates SkyCargo podporuje obchod mezi Českou republikou a světem od roku 2010. Denní linka do Prahy je v současné době obsluhována moderním letounem Boeing 777–300 ER. Od 1. května 2016 bude Českou republiku se 150 destinacemi v 80 zemích světa spojovat letoun Emirates Airbus A380.

Mezi nejčastější produkty vyvážené Emirates SkyCargo patří české sklo, strojírenské výrobky a náhradní díly pro automobilový průmysl. Tyto produkty jsou pravidelně distribuovány na trhy na Blízkém východě a dále. Emirates SkyCargo na každém letu z a do Prahy přepraví každý den až 23 tun nákladu.


Popisky k fotografiím:

(Zleva) Jakub Kolář, manažer Emirates SkyCargo pro Českou republiku; Věroslav Kubalčík, manažer letecké nákladní dopravy pro Ostravu v DHL Global Forwarding (CZ); Tomáš Škoch, ředitel letecké nákladní dopravy SCHENKER v České republice; Martin Režný, Business Development Airfreight pro Kühne + Nagel; Bořivoj Trejbal, ředitel Emirates pro Českou republiku.

Manažer Emirates SkyCargo pro Českou republiku Jakub Kolář oslovuje více než 90 nejlepších prodejců Emirates SkyCargo při slavnostním předávání cen.

Jakub Kolář, manažer Emirates SkyCargo pro Českou republiku, a Bořivoj Trejbal, ředitel Emirates pro Českou republiku, s nejlepšími prodejci Emirates SkyCargo v České republice.spinner