Dvacet let českého zastoupení TimoCom

12. října 2017

Na počátku října v areálu Golf Resort Ústí nad Labem oslavila společnost DPN CZ Team 20 let zastoupení značky TimoCom v České republice. Z odvážného start-upu Jenes Thiermanna v roce 1997 je dnes ze společnosti TimoCom jeden z nejúspěšnějších středně velkých IT specialistů na evropskou dopravu a logistiku. 

Firma provozuje největší evropskou dopravní platformu TimoCom, na které je uveřejňováno až 750 tisíc mezinárodních nabídek přeprav a volných vozů denně. Tato logistická síť zahrnuje více než 38 500 prověřených firem. A k témuž roku sahají i kořeny firmy DPN CZ Team, s. r. o., kdy začala působit jako fyzická osoba Daniel Priban. A to jako přímé výhradní zastoupení německé společnosti TimoCom GmbH pro Českou a Slovenskou republiku. Na starosti měla od počátku zprostředkování veškerých obchodních a marketingových aktivit společnosti TimoCom v našem regionu.

Díky prosperitě obou firem se české zastoupení rozrostlo na současných 16 zaměstnanců. V polovině roku 2015 byla původní fyzická osoba transformována na společnost s ručením omezeným pod jménem DPN CZ Team, s. r. o., se sídlem v Ústí nad Labem.

(lan)

spinner