​Den otevřených dveří v nové pobočce Geisu

8. října 2017

Skupina Geis připravila na konci září pro své klienty Den otevřených dveří ve své nové ústecké pobočce. Ta nahradila stávající prostory v ústeckém přístavu a vyrostla v těsné blízkosti dálnice D8, v oblasti, která byla již v minulosti využívána pro skladování a drobnou výrobu (brownfield).

Jedná se o nejmodernější zařízení tohoto druhu nejen v rámci ústeckého regionu. Pobočka je určena zejména pro distribuci paletových a balíkových zásilek, ale nabízí plné portfolio logistických služeb.

Zákazníci měli možnost prohlédnout si vybavení pobočky včetně technologií pro balíkovou logistiku a distribuci paletových zásilek a také zázemí pro zaměstnance.

Skupina Geis využila Dne otevřených dveří k tomu, aby pobočku spolu se svými klienty slavnostně otevřela. „Otevření nové pobočky je součástí naší dlouhodobé strategie. Chceme poskytovat vysoký technologický standard nejen v našich distribučních centrech, ale i v rámci všech regionů,“ řekl při příležitosti slavnostního otevření Michal Svoboda, ředitel pobočky.

Foto: Michal Svoboda, ředitel ústecké pobočky a obchodní ředitel Geis Parcel CZ Lukáš Novotný při slavnostním otevření.

spinner