DN č. 15 - IT v dopravě a logistice, Telematika, Silniční nákladní doprava, vychází 19.7., uzávěrka již 28.6.! 

​Clarion Congress Hotel Prague přivítal další ročník konference IRFC

24. března 2017

Ve dnech 22. – 24. března 2017 proběhl v Clarion Congress Hotel Prague již 6. ročník mezinárodní železniční konference tentokrát pod sloganem „Udělejme Evropskou železnici snadnější“. Konferenci již tradičně uspořádal OLTIS Group, který je jedinou a uznávanou společností s úspěšnými akcemi podobného typu a s celoevropským dosahem.

Letošního ročníku konference se zúčastnilo 240 účastníků z 27 zemí, včetně 46 vysoce postavených představitelů z předních železničních společností a organizací. Na seznamu řečníků bylo 45 osob, včetně zástupců Evropské komise, ministerstev dopravy, UIC, OSŽD, ERA, UNIFE, CER, IBS, UIRR a dalších významných evropských organizací a institucí.

Konference byla doprovázena tradiční odbornou výstavou, na které se prezentovalo 18 vystavovatelů z řad železničních dopravců, železničního průmyslu, IT společností, mezinárodních organizací a médií.

Nedílnou součástí konference byly doprovodné akce jako Galavečer první den a „Český večer“ po skončení druhého jednacího dne.

Třetí den konference, 24. března, byl věnován návštěvě Národního technického muzea v Praze. Největší pozornost účastníků vzbudila expozice historie dopravy v tzv. „dopravní hale“.

spinner