DN č. 17 - Mezinárodní kamionová doprava, Autobusy, Veřejná doprava, vychází 16.8., uzávěrka již 26.7.! 

​Český DACHSER zvítězil ve firemním fotbalovém turnaji

28. července 2017

Mezinárodní logistický provider DACHSER jednou za tři roky pořádá pro nadšené fotbalisty z řad svých zaměstnanců Thomas-DACHSER-Memorial Tournament 2017. Letos v tomto fotbalovém turnaji zvítězili v konkurenci 16 zahraničních týmů zaměstnanci DACHSER Czech Republic.

Fotbalový memoriál, který nese jméno zakladatele společnosti, se letos konal v Německu a zúčastnilo se ho celkem 67 týmů složených ze zaměstnanců DACHSERU. Český tým se v Drážďanech utkal s kolegy z Polska, Slovenska, Rakouska, Maďarska, Francie a z deseti německých poboček včetně týmu z centrály v bavorském Kemptenu. Finálový zápas vyhráli Češi nad pobočkou DACHSER Berlín 1 na penalty. „Turnaji jsme zcela dominovali a po napínavém penaltovém rozstřelu jsme si všichni mohli zakřičet ‚MISTŘI‘,“ spokojeně komentuje Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a. s.

Thomas-DACHSER-Memorial Tournament je nejen firemním fotbalovým svátkem, ale především možností navázat a posílit přátelské vztahy kolegů z DACHSERU z celé Evropy v neformálním prostředí. Ročník 2017 se skládal ze čtyř nezávislých turnajů, které se konaly v německých městech poblíž poboček DACHSERU, a měl tedy i čtyři vítěze. Kromě České republiky stáli na stupních vítězů i týmy z německých poboček v Kolíně nad Rýnem a Dissenu a tým z Itálie.

spinner