​Urbanway URBANWAY Hybrid CNG pro udržitelnou mobilitu

​Urbanway URBANWAY Hybrid CNG pro udržitelnou mobilitu

Společnost IVECO Bus navazuje na uvedení 12m dlouhého městského autobusu URBANWAY Hybrid CNG na trh na začátku letošního roku a představuje nyní novou hybridní technologii u kloubové verze URBANWAY poháněné zemním plynem, což je další krok vpřed ve vývoji nabídky energetického mixu.

S příchodem nového 18m dlouhého autobusu Urbanwaym Hybrid CNG kompatibilního s biometanem rozšiřuje značka IVECO Bus svou nabídku pro městskou dopravu, aby podpořila provozovatele dopravy v jejich energetickém přechodu.

Podle výrobce přináší nový kloubový Urbanway Hybrid 16procentní úsporu paliva ve srovnání s plynovou verzí a rovněž snížení emisí CO2 až o 16 procent spolu s výrazným zlepšením celkových nákladů na vlastnictví.

Nový kloubový autobus je k dispozici také v systému Bus Rapid Transit (verze BRT) pod názvem Crealis. Dodávky nového modelu Urbanway Hybrid v 18metrové verzi budou zahájeny koncem roku.

„V IVECO Bus jsme přesvědčeni, že pro podporu nezbytné energetické transformace je nutný energetický mix. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli u našich kloubových modelů Urbanway a Crealis kombinovat zemní plyn s vysoce výkonnou a efektivní hybridní technologií. Touto novinkou IVECO Bus dále rozšiřuje svou nabídku městských vozidel pro udržitelnou a hospodárnou mobilitu,“ uvedl Stéphane Espinasse, IVECO Bus Head of Sales and Products.

(lan)

IVECO

spinner