Společnost DB Schenker spustila kampaň #WeKeepEuropeMoving

Společnost DB Schenker spustila kampaň #WeKeepEuropeMoving

12.8. – Společnost DB Schenker zajistila během pandemie koronaviru funkčnost své přepravní sítě díky dobře nastaveným procesům, blízkým vztahům se zákazníky a inovacím. Nyní společnost podporuje cestu zpět k novému začátku a její celoevropská kampaň vysílá optimistický signál směrem k zákazníkům.

Evropská ekonomika se znovu restartuje. Díky husté síti logistických center a překladišť může DB Schenker nabídnout podporu firmám, které se snaží o nový začátek. A to je poselství, kterým se pyšní flotila asi tisícovky kamionů DB Schenker. Stojí na nich #WeKeepEuropeMoving (Udržujeme Evropu v pohybu).

„Jsme Evropané a velmi citlivě vnímáme aktuální složitou situaci,“ řekl Helmut Schweighofer, ředitel evropského regionu v DB Schenker. Společnost provozuje 430 poboček a spravuje nejrozsáhlejší síť dceřiných společností. V duchu motta “Nikdy nejsme dál než 100 kilometrů od zákazníka” má DB Schenker velkou odpovědnost v dosažení “nového normálu” a Helmut Schweighofer k tomu uvedl: “Chceme, aby Evropa i naši zákazníci vyšli z krize silnější, a tak jsme zapracovali na tom, abychom tohoto cíle dosáhli.”

(lan)

Foto: DB Schenker

spinner