Společnost ​Cushman & Wakefield získala ocenění Euromoney pro nejlepší realitněporadenskou firmu v CEE i na světě

Společnost ​Cushman & Wakefield získala ocenění Euromoney pro nejlepší realitněporadenskou firmu v CEE i na světě

11.9. - Společnost Cushman & Wakefield, přední světový poskytovatel realitních služeb, byla v žebříčku Euromoney 2020 Real Estate Survey jmenována nejlepší realitněporadenskou firmou regionu CEE; ocenění získala i celosvětově.


Kromě celkového vítězství mezi poradci a konzultanty byla společnost v rámci CEE oceněna jako nejlepší poradce ve třech dalších specializovaných kategoriích a také celkově jako nejlepší investiční poradce.

 „Udělením ocenění Euromoney realitní odborníci potvrzují kvalitu poradenských služeb, které v rámci komerčních i rezidenčních nemovitostí poskytujeme napříč sektory a regiony. Je důležité mít silného strategického partnera, na něhož se lze spolehnout, a těší nás, že pro naše klienty takovou hodnotu představujeme, zvláště v tomto náročném období,“uvedl Jonathan Hallett, výkonný ředitel Cushman & Wakefield pro střední a východní Evropu.

Časopis Euromoney, přední mezinárodní periodikum v oboru financí, každoročně sestavuje žebříček poskytovatelů realitních služeb na základě názorů realitních poradců, developerů, investičních manažerů, klientů z řad korporací a bank z celého světa.

REGION HLAVNÍ KATEGORIE SPECIALIZACE 2020
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Celkově 1
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Zprostředkovatelství – pronájem/prodej nemovitostí 1
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Oceňování nemovitostí 1
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Průzkum trhu 1
Střední a východní EvropaInvestiční poradci Celkově 1

(tl)

spinner