Rohlík Bistro rozšířilo nabídku o dalších 26 jídel z 6 nových restaurací

Rohlík Bistro rozšířilo nabídku o dalších 26 jídel z 6 nových restaurací

21.11. - Služba Rohlík Bistro vznikla z nápadu zachránit českou gastronomii během jarní pandemie, a to nabídkou šokově zchlazených jídel zákazníkům domů. Díky úspěchu projektu a zájmu jak restaurací, tak zákazníků, se nyní nabídka rozšířila o jídla z dalších šesti restaurací: Aureole, Café Buddha, Čestr, Chateau St.Havel, Kuchyň a Pizza Nuova.


Aktuálně Rohlík Bistro nabízí 75 jídel z 15 restaurací, tradičních i alternativních, sladkých i slaných, z české i zahraniční kuchyně. Olin Novák, komerční ředitel Rohlik Group zájem o Rohlík Bistro komentoval slovy: „Děkujeme našim zákazníkům, že v těžkých chvílích podporují kvalitní českou gastronomii skrze Rohlík Bistro. Jsme nadšení, že si zákazníci službu oblíbili a my můžeme nabídku dále rozšiřovat a zlepšovat tak kvalitu jídla a stravování obecně.“

Šokové zchlazení zvyšuje kvalitu


Šokové zchlazení je metoda, jak docílit toho, aby mělo předpřipravené jídlo mnohem vyšší úroveň kvality než pokrmy, které vám dovezou hotové přímo z restaurace. Oproti jídlům uchovávaným v chladničce nedochází k úbytku přirozené vlhkosti a je tak zachována původní kvalita, čerstvost i hmotnost pokrmu. Jídla mohou zákazníci skladovat doma v ledničce až po dobu 5 dnů.

Rohlík Bistro v červnu získalo svoje místo přímo ve stálé nabídce online supermarketu Rohlik.cz. Zákazníci tam chodí vždy, když zatouží po jídlu z oblíbené restaurace, které si mohou dopřát kdykoliv a kdekoliv. Může to být večeře z pohodlí domova, oběd při práci na home office nebo nedělní oběd s rodinou. Je to na každém, kdy si bude chtít dopřát to nejlepší na svém talíři.

Projektovému týmu Rohlíku, který tvoří Mariana Sochorová a Vladimír Beneš, se povedlo navázat s restauracemi velmi úspěšnou spolupráci, kterou si chválí všechny tři strany – zákazník, restaurace i Rohlik.cz, kde se tak mohl sortiment rozšířit o vyhledávanou kategorii. “S restauracemi máme nastavenou skvělou partnerskou spolupráci, garantujeme jim pravidelný odběr a oni jsou rádi, že mají možnost nabídnout své speciality zákazníkům s dovozem až domů”, uvedl Olin Novák. Členové klubu Rohlik.cz Premium navíc ušetří 15 %. Nabídka jídel z restaurací je zahrnuta pod vlastní řadu produktů BEZ KOMPROMISU, které mají členové klubu možnost nakupovat se slevou a neplatit navíc za dopravu.

Ve stálé nabídce Rohlík Bistro jsou jídla z těchto 15 restaurací: Alcron, Babiččina zahrada, Eska, Kantýna, Pasta Fresca, Sia, Spojka Karlín, Špejle, V Zátiší. A nově: Aureole, Café Buddha, Čestr, Chateau St.Havel, Kuchyň, Pizza Nuova.

(tl)

spinner