Novým vedoucím marketingu v Cushman & Waklefield se stal Michal Dostál

Novým vedoucím marketingu v Cushman & Waklefield se stal Michal Dostál

4.10. - Michal Dostál nově vede marketing ve společnosti Cushman & Wakefield. Do firmy přichází ze společnosti Linet, kde zastával funkci marketingového manažera pro region střední a východní Asie. Na pozici vedoucího marketingu nastupuje za Ditu LaRue, která odchází na mateřskou dovolenou. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. 

Michal Dostál má dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu, kde působí již více než deset let. Rovněž zná prostředí komerčních realit, od roku 2013 zastával pozici marketingového manažera ve společnosti PPF Real Estate. Zde měl na starosti nastavení komunikační strategie a marketingovou podporu všech budov portfolia. V jeho poslední pozici marketingového manažera ve společnosti Linet nastavil a řídil marketingové strategie k navýšení prodejů společnosti v rámci trhu střední a východní Asie.

Ve společnosti Cushman & Wakefield Michal Dostál povede korporátní marketing a spolu se zbytkem marketingového týmu bude naplňovat marketingové a komunikační cíle jednotlivých oddělení společnosti.

Vystudoval University of Queensland v oboru Hotelový a turistický management. Má 2 děti a rád sportuje.

(mna)

Foto: Cushman & Wakefield

spinner