​Marie Šedivcová vede Human Recources společnosti DACHSER Czech Republic

​Marie Šedivcová vede Human Recources společnosti DACHSER Czech Republic

30.6. - Marie Šedivcová posílila vedení mezinárodního logistického providera DACHSER Czech Republic. Na pozici HR manažera bude mít na starosti řízení lidských zdrojů ve společnosti, modernizaci procesů, jejich zefektivnění a sjednocení napříč všemi pobočkami v České republice a zejména budoucí rozvoj této klíčové oblasti.


Marie Šedivcová vystudovala obor Provoz a ekonomika na České zemědělské univerzitě. Svoji profesní dráhu v personalistice zahájila již při studiích na vysoké škole, kdy pracovala v personální agentuře zabývající se head huntingem. Po úspěšném završení studia v roce 2005 nastoupila na pozici konzultanta do personální agentury ProfesKontakt. V letech 2007─2014 pak působila v logistické společnosti Schenker nejprve jako HR specialista, později na pozici HR Business Partner pro obchodní a logistický úsek. Do DACHSERU přichází Marie Šedivcová ze společnosti Panalpina Czech, kde byla součástí vedení společnosti jako Country Head of HR pro Českou republiku a Slovensko. Na této pozici byla zodpovědná za veškeré HR procesy ve společnosti a implementaci regionálních projektů.

Na pozici HR manažera ve společnosti DACHSER bude mít na starosti řízení lidských zdrojů v celé České republice. „Mezi mé prioritní cíle v tomto prvním roce patří především nastavení jednotného adaptačního procesu nových zaměstnanců napříč celou společností, revize a optimalizace systému benefitů a digitalizace HR procesů,“ říká Marie Šedivcová.

„Věříme, že Marie Šedivcová u nás zúročí své dlouholeté zkušenosti v oblasti lidských zdrojů v logistice,“ uvádí Ing. Jan Pihar, generální ředitel DACHSER Czech Republic, a dodává, „kromě lokálních projektů v rámci České republiky je pověřena také implementací našich globálních programů pro lidské zdroje. Oblasti lidských zdrojů přikládáme vysokou prioritu, protože lidé v logistice jsou a i v budoucnu budou srdcem a páteří našich služeb.“

Marie Šedivcová hovoří anglicky a německy. Ve svém volném čase se věnuje rodině a svým dvěma dětem, ráda jezdí do hor na ferratové výstupy a účastní se překážkových závodů Spartan Race.

(tl)

Foto: DACHSER
spinner