​Společnost DAF Trucks dodala do Bělehradu 44 vozidel pro úklid města

​Společnost DAF Trucks dodala do Bělehradu 44 vozidel pro úklid města

10.8. - Společnost DAF dodala do Bělehradu 44 plně vybavených vozidel pro úklid města. Dodávka pro hlavní srbské město se skládá z vozidel LF a CF s různými konfiguracemi podvozků a nástaveb.

Vozidla DAF nyní tvoří polovinu vozového parku z 200 vozidel pro úklid města Bělehradu. Rozhodnutí přidělit zakázku v posledním výběrovém řízení opět společnosti DAF vycházelo ze tří klíčových prvků: osvědčených servisních služeb, spolehlivosti vozidel a skutečnosti, že společnost Gradska Ćistoća, zajišťující úklid města, může zakoupit a provádět servis plně vybavených vozidel včetně nástaveb u místního DAF dealera Braca Crnomarkovic.

Společnost Gradska Ćistoća je odpovědná nejen za svoz odpadu v Bělehradu, ale také za čištění ulic a udržování průjezdnosti silnic, když sněží. Kromě vozidel pro svoz odpadu s bočním nakládáním a horním nakládáním s kapacitou 18 a 22 m3 obsahovala objednávka také cisternová vozidla pro postřik ulic a zametače, které lze v zimě snadno konvertovat na sněžné pluhy.

„Bělehrad se neustále rozrůstá, stejně jako roste počet jeho obyvatel,“ uvedl Marko Popadic, ředitel společnosti Gradska Ćistoća „V současnosti žije ve městě a na předměstích 1,7 milionu lidí. Pracovní vytížení se zvyšuje, a z toho důvodu se naše služby musejí zlepšit a zrychlit. To znamená, že pro nás služby poskytované organizací DAF a spolehlivost vozidel mají klíčovou důležitost. Nahrazení stávajících vozidel novými vozidly DAF pomáhá našim zaměstnancům pracovat efektivnějším, bezpečnějším a hygieničtějším způsobem.“

„V Srbsku jsme zatím takto velkou objednávku neměli,“ řekl Richard Zink, člen správní rady společnosti DAF odpovědný za marketing a prodej. „Společně s DAF dealerem Braca Crnomarkovic jsme dodali kompletní řešení, které perfektně splňuje potřeby společnosti Gradska Ćistoća, zajišťující úklid města. Ta má nyní vozový park přibližně 100 vozidel DAF, která se starají, aby byly ulice Bělehradu čisté. To je něco, na co jsme mimořádně hrdí,“ dodal.

(lan)

Foto: DAF

spinner