Široká nabídka náhradních dílů pro vozidla značky Renault

Široká nabídka náhradních dílů pro vozidla značky Renault

Groupe Renault je francouzský výrobce aut. Společnost byla založena v roce 1899 a patří mezi nejstarší a největší (podle objemu výroby) automobilky na světě. Sídlo firmy je ve francouzském městě Boulogne-Billancourt. Zakladatelem společnosti byl Louis Renault, Marcel Renault a Fernand Renault. První auto vyrobeno touto malou firmou mělo název Renault Voiturette 1CV (název označuje malé auto). Náhradní díly pro vaše auto najdete na webových stránkách topnahradnidily24.cz.

Za poslední rok se po celém světě prodalo více než 3 miliony vozidel. Společnost vlastní 40 továren v různých zemích, 3 inovační laboratoře a 6 technických center.

Dnes Renault Groupe nabízí tyto automobilové značky: Renault, Dacia, Alpine, Renault Samsung Motors a Lada. Co se týče aut značky Renault, na moderním trhu se nabízejí hatchbacky, sedany, kombi, crossovery, minivany, včetně elektrických, hybridních, benzínových a dieselových

aut. ZOE je jedním ze zajímavých modelů této značky – plně elektrické auto ve verzi pětidveřového hatchbacku nabízí smart interiér, výbornou dynamiku a nulové emise. Zdůrazňuje zaměření firmy na pokročilá ekologická řešení. Auto získalo cenu „Auto roku“ od známého magazínu “What Car?” již sedmkrát za sebou. Toto auto je schopno ujet 394 km na jedno nabití.

Megane R.S. z roku 2020 zaujme dynamikou ve výbavách R.S. Trophy a R.S. Trophy-R – akcelerace na 100 km/h zabere pouze 5,7 sekundy. Dceřina společnost této firmy - Renault Sport Cars – vyrábí závodní auta pro seriál Formule 1 – R.S.20 a sportovní auta se základem v sériových vozech pro veřejné komunikace: Megane RS, Megane GT Line, Clio RS Line, Sandero RS, Sandero GT Line. Předtím patřila nákladní auta Renault Trucks této společnosti, no dnes patří švédské firmě Volvo Group, která vlastní tuto značku.

(PR)

Foto: Renault

spinner