Řetězec OBI se rozhodl pro vozy Opel Movano

Řetězec OBI se rozhodl pro vozy Opel Movano

23.11. - Řetězec hobby marketů OBI v ČR pořídil pro zákaznickou půjčovnu vozy Opel Movano. V první fázi odebere deset valníků s delším rozvorem L3. Podle mluvčího značky Martina Hejrala byly při výběru pro řetězec rozhodující nejen provozní parametry Opelu Movano, ale i cena a výše měsíční splátky, protože OBI vozidla pořizuje na operativní leasing.

Pro svoje půjčovny po celé ČR si řetězec OBI vybral vozidla Opel Movano vybavené turbodieselem 2.3 CDTi o výkonu 130 k, který pohání přední kola přes manuální 6-stupňovou převodovku.

„Zakázky od OBI si velmi vážíme, protože ji považujeme za další potvrzení kvality našich vozů i souvisejících služeb,“ řekl generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel Pavel Šilha. „V segmentu užitkových vozů nabízíme modely, které pokrývají široké hmotnostní spektrum, takže u Opelu si svůj užitkáč vybere opravdu každý zákazník. A protože na český trh právě uvádíme zcela nový model Combo Life/Combo Van, věřím, že naše pozice ve fleetových obchodech bude i nadále posilovat,“ dodal.

(mna)

spinner