Již padesátitisící návěs pro polský trh

Již padesátitisící návěs pro polský trh

EWT Truck & Trailer, autorizovaný generální zástupce Schmitz Cargobull v Polsku, pokračuje v úspěšné spolupráci s dopravní skupinou Raben, které dodal celkem 1149 návěsů značky Schmitz Cargobull. Pracovníci EWT předali 1. prosince 2017 zástupcům Raben již padesátitisící návěs určený pro polský trh. 

Jako generální zástupce Schmitz Cargobull pro Českou republiku, Slovensko a Polsko a Mercedes-Benz pro český a polský trh je skupina EWT prémiovým partnerem pro přední značky nákladních vozů a návěsů od roku 1995.

Spolumajitelé firmy a členové představenstva Natacha a Dirk Hoffmannovi společně s ředitelem prodeje Schmitz Cargobull Borisem Billichem osobně předali plachtový návěs typu S.CS MEGA předsedovi představenstva Raben Transport Pawlovi Trebickému.

„Máme obzvlášť velkou radost z toho, že návěs s rekordním číslem 50 tisíc dodaný na polský trh společností EWT Polska se stává součástí vozového parku našeho dlouholetého váženého zákazníka Raben Transport. Naše spolupráce trvá již více než dvě desetiletí. Jsme hrdi na společně dosažené úspěchy,“ řekl Dirk Hoffmann při slavnostním ceremoniálu.

„Dosažení hranice 50 tisíc návěsů je historickým mezníkem spolupráce EWT a Schmitz Cargobull. Je rovněž dokladem mimořádného přijetí výrobků Schmitz Cargobull na polském trhu,“ dodal Boris Billich.

Plachtový návěs S.CS MEGA bude Raben nasazovat především pro přepravu zakázek automobilového průmyslu, nejčastěji půjde o náhradní díly pro Mercedes-Benz.

(red)

Foto: Schmitz Cargobull

spinner