EUROWAG rozšiřuje nabídku o finanční služby, které firmám ulehčí současnou situaci

EUROWAG rozšiřuje nabídku o finanční služby, které firmám ulehčí současnou situaci

20.5. - EUROWAG, nejrychleji rostoucí poskytovatel řešení mobility v Evropě, hledá způsoby, jak v těžkém období podpořit své zákazníky. V souvislosti se současnou ekonomickou situací proto rozšiřuje poskytované finanční služby o takzvaný Liquidity package. Tento balíček řeší dva problémy spojené s optimalizací cash-flow a se snižováním nákladů.

K optimalizaci cash-flow slouží EUROWAG Cash, díky němuž mohou zákazníci s touto aktivovanou službou převést faktury na hovotost do 24 hodin po zadání požadavku. Při žádání o vrácení daní nabízí Net invoicing nejrychlejší způsob, jak získat finanční prostředky zpátky a vrátit je znovu do podnikání.

Služba EUROWAG Převod měn umožňuje zákazníkům převést měnu faktury na jinou během několika vteřin a podle lepších než bankovních kurzů. Snížení nákladů je doménou nabídky EUROWAG Pojištění, která dokáže zákazníkům ušetřit až 30 % z pojistného.

“Poškození odvětví je značně velké a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom podpořili své zákazníky, partnery a dodavatele. Budeme rádi, když naši zákazníci a společnosti mající zájem o služby EUROWAG nás osloví a promluví si se zástupcem Zákaznického centra, aby obě strany zjistily, jaká řešení můžeme společně najít,” řekl Martin Vohánka, generální ředitel EUROWAG.

Spuštění Liquidity package přichází po několika přecházejících opatřeních, která EUROWAG přijal a jimiž mohl v dané situaci dopravcům prospět – spustil web COVID-19 zaměřený speciálně na průmysl dopravy, řidičům rozdával na svých čerpacích stanicích zdarma obědy a roušky.

Služby uvedené v tomto článku jsou dostupné pouze zákazníkům EUROWAG. V případě zájmu se společnosti mohou zaregistrovat u EUROWAG během několika minut, a to prostřednictvím plně on-line procesu, který je k dispozici na http://www.eurowag.com/. Uvedené služby mohou využívat po celou dobu, než dojde ke schválení úvěru.

(lan)

Foto: Eurowag

spinner