​Akceptační síť Eurowag v ČR se rozšířila o 81 stanic Benzina

​Akceptační síť Eurowag v ČR se rozšířila o 81 stanic Benzina

Eurowag, přední poskytovatel platebních řešení v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, rozšířil svou akceptační síť v České republice o 81 vybraných čerpacích stanic Benzina poskytujících prvotřídní služby pro kamionovou dopravu po celé zemi.

Pro snadné nalezení byly nové stanice přidány do aplikace Eurowag pro smartphony a tablety IOS a Android a rovněž do portálu pro zákazníky Eurowag. K dispozici jsou také v aplikaci Plánovač tras, v komplexní online službě, kde zákazníci najdou nejbližší stanici Eurowag a mohou naplánovat jednotlivé trasy po celé Evropě.

Rozšířené služby pro řidiče

„Jsme potěšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout rozšířené možnosti doplňování paliva prostřednictvím vynikajícího partnera Benzina,“ řekl Klaus Burkart, výkonný ředitel divize pro Acceptance Network Fuel and Vehicle Services Eurowag.

„Neustále zvyšujeme úroveň naší kvality a péče o zákazníky, a to jak pro běžné motoristy, tak pro profesionální řidiče. Na všech 81 čerpacích stanicích vybavených řešením od Eurowagu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, občerstvení Stop Cafe a možnost parkování pro kamiony včetně zázemí pro řidiče. Zavádíme také možnost rychlého oboustranného tankování pro nákladní vozy. Řidiči mohou využít současně všechny výdejní stojany v pruzích pro kamiony najednou, včetně tankování provozní kapaliny AdBlue,“ řekl Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

Pro zobrazení celého seznamu nových stanic je třeba se přihlásit k zákaznickému účtu Eurowag nebo navštívit https://www.eurowag.com/akceptacni-sit/ (odkaz přizpůsobený pro každou zemi).

Více než 20 let integrované mobility

Společnost Eurowag byla založena před více než 20 lety, dnes je nejrychleji rostoucí poskytovatelem integrované mobility v Evropě s cílem poskytnout řešení pro zjednodušení podnikání společností v oblasti silniční dopravy. Ať již se jedná o palivo, mýtné, refundace daní, správu vozového parku nebo jednoduchou radu, Eurowag pomáhá zákazníkům spravovat více než 250 000 vozidel pohybujících se po celé Evropě, Asii a na Blízkém východě. Orientaci na zákazníka a snahu novovat podporuje i silná finanční výkonnost s růstem EBITDA o 44 procent v roce 2017 a obratem vyšším o 35 procent.

Benzina zaujímá přes pětinu trhu

Benzina je součástí skupiny Unipetrol a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Za 61 let své existence prošla bohatým vývojem. Benzina vydává i vlastní tankovací karty Easy a Business, celkem provozuje 409 čerpacích stanic a má tržní podíl 23,2%.

(lan)

www.eurowag.com, www.benzina.cz

Foto: Eurowag

spinner