DN č. 6 - Finanční služby, Fleet management, Právní a poradenské služby, vychází 15.3., uzávěrka již 22.2.! 

Prologis zahájil spekulativní výstavbu u D8

Prologis zahájil spekulativní výstavbu u D8

1.2. - Nový objekt o celkové rozloze 28 300 m2 vyroste do poloviny roku v Prologis Parku Prague-Úžice. Spekulativní výstavbu zahájila developerská společnost Prologis v uplynulých dnech. Půjde o třetí budovu v aktuálně plně obsazeném parku.

Prologis Park Prague-Úžice tvoří 97 800 m2 moderních skladových prostor a 42 850 m2 určených pro další výstavbu. Nejnovější spekulativní projekt projde stejně jako všechny budovy Prologis v regionu střední a východní Evropy akreditací BREEAM.

„Oblast Úžic se na území Prahy a jejího širšího okolí stala jednou z nejvyhledávanějších lokalit a stále zde registrujeme silnou poptávku po spekulativních prostorách. Poptávku po moderních, udržitelných distribučních centrech, jež překonává nabídku, registrujeme v našich parcích po celé zemi,“ řekl ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko Martin Baláž. „Strategii kombinace výstavby na míru a spekulativních projektů chceme pro trhy s vysokou poptávkou a nízkou mírou neobsazenosti zachovat i nadále,“ dodal.

(mna)

Foto: Prologis

spinner