Logistické parky

DACHSER postaví nový logistický areál se společností Heberger

29. února 2012

DACHSER postaví nový logistický areál se společností Heberger

PRAHA 29.2. – DACHSER Czech Republic a.s. vybral generálního dodavatele stavby nového logistického terminálu a administrativní budovy sídla firmy. Vítězem výběrového řízení se stala společnost Heberger CZ s.r.o. Generální dodavatel stavby postaví v Kladně novou cross-dockovou halu o velikosti čtyři tisíce metrů čtverečních s 35 branami a administrativní budovu pro pobočku Kladno i centrálu celé společnosti DACHSER Czech Republic a.s.

Areál bude zahrnovat i logistické zázemí – parkoviště pro kamiony, rozvozová auta i výměnné nástavby, součástí bude i nové parkoviště pro zaměstnance. Celková investice do nového areálu činí 230 milionů Kč a měla by být dokončena na podzim tohoto roku.

Diskuse pod článkem

Diskuse čtenářů je neredigovaná a nemoderovaná. Redakce nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

27. listopadu 2015 16:23
Dopravní noviny
vydává České dopravní vydavatelství, s.r.o.
Písecká 1967/5, 130 00 Praha 3
tel. +420 226 205 070, fax +420 226 205 080
e-mail: redakce@dnoviny.cz, inzerce@dnoviny.cz, predplatne@dnoviny.cz
Copyright © 2004 - 2015
České dopravní vydavatelství, s.r.o.
Vyrobilo Vergilio
RSS kanál

Společnost České dopravní vydavatelství, s. r. o., využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Obdobně je bez souhlasu Českého dopravního vydavatelství, s. r. o., zakázáno i jakékoliv použití dalšího obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií.