DN č. 11 - Mezinárodní kamionová doprava, Autobusová doprava, LUV, vychází 24.5., uzávěrka již 3.5.! 

Dachser

Dachser otevřel pobočku Cargo Plus

Dachser otevřel pobočku Cargo Plus

Poskytovatel logistických služeb Dachser otevřel v České republice po vzoru Německa, Portugalska a Švédska novou pobočku Cargo Plus. Pobočka je určena pro celovozové a speciální přepravy klíčových zákazníků společnosti, oznámil Dachser v červenci v tiskové zprávě.

Dachser se specializuje nejen na poskytování kontraktní logistiky a přeprav služeb sběrnou službou. Zajišťuje také běžné dokládky a celovozové přepravy. Pro významné zákazníky s velkým počtem celovozových přeprav nyní tyto zajišťuje prostřednictvím právě speciální divize Cargo Plus.

Divize Cargo Plus umožňuje kombinovat celovozové přepravy s linkami sběrné služby a obousměrně tak vytěžovat přepravní jednotky. Nová divize Cargo zajišťuje také menší zásilky do zemí bývalého Sovětského svazu a do severoafrického regionu Maghrebu. Česká republika se po Německu, Portugalsku a Švédsku stala čtvrtou evropskou zemí, v nichž Dachser pobočku otevřel. Postupně je hodlá otevírat i v dalších zemích.

„Cargo Plus je služba, která úspěšně funguje u našich kolegů v zahraničí a nás těší, že ji mohou od nynějška využívat i čeští zákazníci,“ řekl obchodní a marketingový ředitel Dachser Czech Republic Ing. Jan Polter. „Cargo Plus v České republice už využívá několik koncernových zákazníků,“ dodal.

(pat)

www.dachser.cz

spinner