Dachser

Dachser otevřel pobočku Cargo Plus

12. září 2011

Dachser otevřel pobočku Cargo Plus

Poskytovatel logistických služeb Dachser otevřel v České republice po vzoru Německa, Portugalska a Švédska novou pobočku Cargo Plus. Pobočka je určena pro celovozové a speciální přepravy klíčových zákazníků společnosti, oznámil Dachser v červenci v tiskové zprávě.

Dachser se specializuje nejen na poskytování kontraktní logistiky a přeprav služeb sběrnou službou. Zajišťuje také běžné dokládky a celovozové přepravy. Pro významné zákazníky s velkým počtem celovozových přeprav nyní tyto zajišťuje prostřednictvím právě speciální divize Cargo Plus.

Divize Cargo Plus umožňuje kombinovat celovozové přepravy s linkami sběrné služby a obousměrně tak vytěžovat přepravní jednotky. Nová divize Cargo zajišťuje také menší zásilky do zemí bývalého Sovětského svazu a do severoafrického regionu Maghrebu. Česká republika se po Německu, Portugalsku a Švédsku stala čtvrtou evropskou zemí, v nichž Dachser pobočku otevřel. Postupně je hodlá otevírat i v dalších zemích.

„Cargo Plus je služba, která úspěšně funguje u našich kolegů v zahraničí a nás těší, že ji mohou od nynějška využívat i čeští zákazníci,“ řekl obchodní a marketingový ředitel Dachser Czech Republic Ing. Jan Polter. „Cargo Plus v České republice už využívá několik koncernových zákazníků,“ dodal.

(pat)

www.dachser.cz

Diskuse pod článkem

Diskuse čtenářů je neredigovaná a nemoderovaná. Redakce nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

26. listopadu 2015 1:10
Dopravní noviny
vydává České dopravní vydavatelství, s.r.o.
Písecká 1967/5, 130 00 Praha 3
tel. +420 226 205 070, fax +420 226 205 080
e-mail: redakce@dnoviny.cz, inzerce@dnoviny.cz, predplatne@dnoviny.cz
Copyright © 2004 - 2015
České dopravní vydavatelství, s.r.o.
Vyrobilo Vergilio
RSS kanál

Společnost České dopravní vydavatelství, s. r. o., využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Obdobně je bez souhlasu Českého dopravního vydavatelství, s. r. o., zakázáno i jakékoliv použití dalšího obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií.