Aerolinky Emirates obnovují další letecké spoje

Aerolinky Emirates obnovují další letecké spoje

11.8. – Letecká společnost Emirates oznámila obnovení dalších letecký spojů. Zákazníci mohou nyní do svých plánovaných cest zařadit například Lisabon nebo několik měst v Pákistánu. Letecká síť Emirates nyní tvoří více než 70 destinací po celém světě s přestupním spojením v Dubaji.

Emirates nyní zákazníkům nabízí každý týden 53 spojů do Pákistánu. Od 16. srpna rozšíří tuto síť o další destinace na 60 letů týdně. Společnost nabídne každý týden 28 letů do Karáčí, 10 týdenních spojů do Islámábádu, 7 letů do Sialkotu, 10 letů do Láhauru a 5 letů týdně do Péšávaru.

Emirates také od 16. srpna obnoví spojení do Lisabonu a to třikrát týdně. 5. srpna byl obnoven spoj do Kuvajtu. Obě linky jsou obsluhovány Boeingem 777-300ER.

Společnost dále oznámila, že se jeho vlajková loď A380 vrací do Toronta (od 16. srpna). Doposud byl letoun nasazen na linky do Amsterodamu, Káhiry, Paříže, Londýna (Heathrow) a Kantonu. Linka do Toronta bude obsluhována pětkrát týdně.

Všichni cestující (i tranzit) mířící do Dubaje a Spojených arabských emirátů se musí povinně prokázat negativním testem na COVID-19, včetně občanů a rezidentů SAE, turistů, a to bez ohledu na zemi, ze které přicházejí.

(lan)

Foto: Emirates

spinner