DB Schenker zajišťovala logistiku pro golfový turnaj D+D REAL Czech Masters

19. srpna 2019
Logistická společnost DB Schenker se již pošesté starala o kompletní logistické zajištění prestižního golfového turnaje D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, který se konal 15. až 18. srpna v Praze. Jako tradičně měla DB Schenker na starost přepravu materiálu v rámci České republiky, ale také z různých koutů Evropy.

Logistická společnost DB Schenker se již pošesté starala o kompletní logistické zajištění prestižního golfového turnaje D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, který se konal 15. až 18. srpna v Praze. Jako tradičně měla DB Schenker na starost přepravu materiálu v rámci České republiky, ale také z různých koutů Evropy.

DB Schenker spolupracuje s D+D REAL Czech Masters jako logistický partner již od prvního ročníku turnaje. Materiál pro minulé ročníky přepravilo více než 50 kamionů. Žádný golfový turnaj by se neobešel bez golfových míčků – pro ty jezdí DB Schenker až do Anglie. Dále se stará o dopravu nábytku, občerstvení, materiálu od European Tour – tabulí, hodin, birdie a score karet a technického zázemí, jako jsou zábrany, stany a materiály ostatních partnerů turnaje.

DB Schenker zajišťuje bezproblémový chod také u dvou dalších tuzemských golfových turnajů. Konkrétně se jedná o dopravu materiálu na turnaj Prague Golf Challenge a také na D+D REAL Czech Challenge a Slovak Challenge.

(lan)

Foto: DB Schenker
spinner