Německý hub společnosti GO! má dvojnásobnou kapacitu

Německý hub společnosti GO! má dvojnásobnou kapacitu

6.11. – Po necelém roce úprav rozšířila přepravní společnost GO! Express & Logistics svůj centrální hub vněmecké Niederaule. Jeho kapacita se zdvojnásobila a je možné v něm roztřídit až 11 tisíc zásilek za hodinu. Celková investice do projektu přesáhla 11 milionů EUR, uvedla firma.

„Rozšíření našeho hubu v Německu zvýšilo jeho kapacitu o 100 procent. Díky tomu jsme více než připraveni na nadcházející sezónu, a to i pro segment nadměrných zásilek,“ řekl Martin Koča, výkonný ředitel společnosti GO! Express & Logistics v České republice.

Prostor hubu se zvětšil o 7600 m², který může být využit pro skladování nebo jako kanceláře. Díky tomuto rozšíření jsou schopni zaměstnanci roztřídit 11 000 zásilek za hodinu. Rozšíření centra, které v současné době odbaví přes 6,5 milionu zásilek ročně, si vyžádal stále rostoucí objemu přeprav.

Mezinárodní společnost GO! Express & Logistics se zabývá expresní přepravou a logistikou. Nabízí expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně má centrálu v Hostivici u Prahy a pobočky v Praze, Brně a Plzni.

(mna)

Foto: GO! Express & Logistics

spinner